tp1

Toros Patent başta Patent, Marka ve Kalite Danışmanlık hizmetlerini vermek üzere,  Mersin’de kurulmuştur.. Sürekli büyüyen global pazar, artan rekabet ortamında müşterilerimizin sınai haklarını (marka, patent, endüstriyel tasarım, coğrafi işaretler) değişmeyen ve kararlı hizmet politikamızla güvence altına almaktayız.

Fikri ve Sınai haklar yanında başta kalite yönetim sistemleri olmak üzere web tasarım, domain tescili, ürün belgelendirme (CE) ile kişisel ve kurumsal eğitimler alanlarında da uzman kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Mersin merkezli bir kurum olan Toros Marka & Patent ve Kalite Danışmanlık, büyüyen organizasyon yapısıyla ve sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetimi Sertifikası çerçevesinde İstanbul, Yalova, Adana, Antalya, Manisa, Osmaniye, Malatya ve Elazığ gibi illerde Türkiye’nin farklı coğrafyalarında aynı şeffaflıkla hizmet vermektedir.

İşletmeleri desteklemeyi ve işletmelerin kurumsal bir kimlik kazanmasını ilke edinen firmamız bu anlamda KOSGEB, DOĞAKA ve TKDK kuruluşlarıyla sürekli işbirliğinde olup firmaların destek ve teşvik hibeleri alması konusunda danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyon

Fikri ve Sinai Haklar alanında; sorumluluk üstlenen yapısıyla bölgesinin lideri olmak

Misyon

Haksız rekabeti önlemek amacıyla fikri ve sınai hakların korunmasını ve bu bilincin yaygınlaşmasını sağlamak, kaliteli üretim ve yönetimi desteklemek, rasyonel fiyat politikası ve gerçekçi çözümler ile hizmetlerinden her büyüklükte işletmenin yararlanmasını sağlamak, insan kaynağı standartlarını en üst düzeyde tutarak müşterilerinin en kaliteli hizmeti almasını sağlamak ve markanın firmaya kattığı değeri bilerek kalite, güven, şeffaflık, gizlilik ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak ülke endüstrisine ve firmalarına hizmet etmeyi görev edinmiştir.