mobiluy

iPhone uygulaması nedir?

iPhone serisi 2007‘den bu yana günümüze dünya çapında 100 milyon dan fazla kullanıcı tarafından satın alındı ve tüm hızıyla satışlarına devam ediyor.

Benzersiz özellikleri ve iyi optimize edilmiş donanımları ile ilgi çeken iphone telefon uygulamaları ile de fark yaratıyor.

iPhone da yerinizi alamak hem prestij hemde gereklilik haline geldi. Firmalar Türkiye\’deki iPhone kullanımını göze alarak birbirinden güzel kullanışlı uyulamalara ihtiyaç duydu. Kişiler iPhone ile her yerden istediği gibi internete giriyor, alışverişlerini yapıyor, akla gelebilecek her türlü ihtiyaçlarını iphone üzerinden karşılayabiliyor.

Eğer benim firmamında bir iphone uygulaması olsun diyorsanız, bizimle irtibata geçin ön görüşme ayarlayalım gerekli tüm bilgileri örnekleri sunalım ve Iphone uygulamanızı tasarlıyıp programlıyalım.

Android Uygulamsı Nedir?

Android, Google, Open Handset Alliance ve özgür yazılım topluluğu tarafından geliştirilen, Linux tabanlı, mobil cihaz ve cep telefonları için geliştirilmekte olan, açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemidir. Android, aygıtların fonksiyonelliğini genişleten uygulamalar yazan geniş bir geliştirici grubuna sahiptir.

Android için halihazırda 250,000\’den fazla uygulama bulunmaktadır.

Google Play ise, Android işletim sistemi uygulamalarının çeşitli sitelerden indirilebilmesinin yanısıra, Google tarafından işletilen kurumsal uygulama mağazasıdır. Geliştiriciler, ilk olarak aygıtı, Google\’ın Java kütüphanesi aracılığıyla kontrol ederek Java dilinde yazmışlardır.

Türkiye\’de firmalar markalarıni geliştirmek için iphone uygulamaları yanında android uygulamalarıda istemektedir. Ülkemizde de popular olan Samsung Galaxy serileri android kullanmaktadır.

Eğer benim firmam da andriod telefonlarında olsun diyorsanız, bizimle irtibata geçin ön görüşme ayarlayalım gerekli tüm bilgileri örnekleri sunalım ve Android uygulamanızı tasarlıyıp programlıyalım.