web

Firmamız öncelikle Hatay olmak üzere Adana,Osmaniye,Mersin,GaziAntep,Kahraman Maraş,İstanbul ağrılıklı hizmet vermenin ötesinde Dünyanın her yerine web tasarım alanında hizmet verebilmektedir. Çağdaş anlayışımız ve kendimize güvenen yapımızla şartların bizi zorladığı işi değil uzmanlık olarak benimsediğimiz işi (Web Tasarım-Yazılım) Hızlı ve Para Kazandıran siteler yapıyoruz. Unutmayın ki internet siteniz firmanızın aynasıdır.
Çukurova Patent Web sitesi konusunda sizlere hizmet verirken anlık görüşmelerimizi ve fikirlerinizi sürekli canlı tutuyoruz.

Web Tasarım süreci boyunca;

* müşteri beklentilerini
* işin tam anlamıyla tanıtımını
* görsel ve estetik kaygıları
* hızı ve verimliliği

önemsiyor ve bunun için;

* müşteri odaklı çalışmalar yapıyoruz
* yalın ve anlaşılır bir yaklaşım sergiliyoruz
* tecrübemizin ötesinde deneyimler gerçekleştiriyoruz
* gereken şekilde uygulamaya geçiriyoruz.

Web Siteleri Nasıl Yapıyoruz?

1)Tasarıma başlamadan nasıl bir site istediğinizi, beğendiğiniz web siteleri soruyor, kendi tecrübe ve bilgimizi de paylaşarak ortak bir kararla web sitesinin nasıl olacağına karar veriyoruz.

2)Gerekli bilgi ve dokümanların aldıktan sonra sizin için bir şablon hazırlıyoruz. Photoshopla özgün bir şekilde hazırlanan şablonu beğeninize sunuyor ve arzu ederseniz üzerinde gerekli değişiklikleri yapıyoruz.

3)Şablonun tarafınızdan onaylanması ve son halini almasından sonra sitenin içeriğinin hazırlanmasına geçiyoruz. Site içeriğini hazırlarken de birebir görüşmeleri sürdürüyor ve herbir sayfaya ayrı bir özen gösteriyoruz. Sadece ilgili kişilerin görmesini istediğiniz sayfalara şifreli giriş hazırlıyoruz.

4)Varsa yabancı dil versiyonunu hazırlıyoruz.

5)Herbir sayfanın tarafınızdan kabul görmesinin ardından siteyi tamamlıyor ve söz verdiğimiz günde sitenizi internette yayınlıyoruz.

6)Sayfaların SEO uygunluğunu ve farklı tarayıcılara W3C standartlarına uyumunu test edip gerekli düzenlemeler yapıp arama motorlarına kaydediyoruz.